O nas | Klinika Genesis
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

O nas

Klinika Genesis jest nowoczesną placówką, ulokowaną w samym sercu Krakowa – tuż przy Wawelu. To właśnie tutaj grupę wykwalifikowanych specjalistów o ogromnej pasji i bogatym doświadczeniu połączyła misja wdrażania nowatorskich rozwiązań w zakresie flebologii, laseroterapii, proktologii oraz medycyny estetycznej i regeneracyjnej.

Leczymy trudne przypadki schorzeń układu naczyniowego, w tym ciężkie owrzodzenia żylne, przewlekłe rany czy obrzęki tłuszczowe, a wszystko to w sposób mało inwazyjny, bezpieczny i trwały.

Aktywnie współpracujemy z uznanymi specjalistami w zakresie medycyny, a jednym z naszych partnerów jest Solta Medical – koncern tworzący pionierskie technologie medyczne, między innymi VaserLipo i Fraxel.

Jesteśmy pierwszą kliniką w Europie, która wykorzystuje hollywoodzki protokół rzeźbienia ciała 4D High Definition. Po raz pierwszy na świecie zastosowaliśmy go do rzeźbienia kończyn dolnych pod kontrolą ultrasonografu. Pacjenci, którzy do tej pory obawiali się skorzystania z zabiegów powiększania piersi lub pośladków, czyli liposukcji ze względu na możliwe powikłania, mogą bez obaw skorzystać ze stosowanej przez nas metody. Własne komórki tłuszczowe to materiał w pełni naturalny, bezpieczny i całkowicie biokompatybilny.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Dokładna diagnoza, dobór adekwatnych metod działania, monitorowanie rezultatów i profilaktyka – to czynniki, które determinują naszą efektywność. Ważny jest dla nas profesjonalizm i skuteczne działanie, na równi z którymi stawiamy Twój komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Dysponujemy najnowocześniejszym wyposażeniem, które umożliwia nam przeprowadzanie zabiegów ambulatoryjnych w przyjaznych dla pacjenta warunkach. Stawiamy na sprzęt o najwyższej jakości, z odpowiednią certyfikacją, co gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność każdego zabiegu.

Naszym celem jest poprawa Twojego zdrowia i samopoczucia. Z przyjemnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i udzielimy niezbędnych porad.

Zapoznaj się z ofertą kliniki

Lek. Bartłomiej Juza to chirurg naczyniowy i flebolog. Od 2010 roku zajmuje się leczeniem schorzeń układu naczyniowego, ze szczególnym uwzględnieniem mało inwazyjnego leczenia chorób żył, a w roku 2017 dodatkowo wzbogacił swoje doświadczenie o praktykę w zakresie medycyny regeneracyjnej oraz chirurgii estetycznej.

Dowiedz się więcej

Katarzyna Buszkiewicz to trycholog, specjalistka zajmująca się schorzeniami związanymi ze skórą głowy i włosami. Celem jej pracy jest poprawa zdrowia, komfortu i wizerunku pacjenta.

Dowiedz się więcej

Lek. Anna Bachleda-Curuś to dermatolog i lekarz medycyny estetycznej. Na co dzień pomaga swoim pacjentom w dbaniu o wizerunek, dobre samopoczucie i zdrowie.

Dowiedz się więcej

Dr n. med. Łukasz Turczynowski to proktolog, chirurg i gastrolog. Pacjenci nazywają go „odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu”. Cenią go za profesjonalizm, fachowość i empatię.

Dowiedz się więcej

Mgr Aleksandra Nosal to „ręce, które leczą”. Tytuły, jakimi może się pochwalić to: magister fizjoterapii, wykwalifikowany masażysta, specjalista w dziedzinie rehabilitacji onkologicznej, przede wszystkim po mastektomii i rekonstrukcji piersi oraz specjalista w zakresie rehabilitacji przeciwobrzękowej - manualny drenaż limfatyczny.

Dowiedz się więcej

Joanna Mamuszka to dietetyk i absolwentka Małopolskiej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krakowie. Pracuje jako dietetyk w Krakowie oraz Tarnowie. Poza ukończonymi studiami, od kilku lat czynnie bierze udział w szkoleniach oraz webinariach, dotyczących dietetyki ogólnej, klinicznej i sportowej.

Dowiedz się więcej

Lek. Paweł Ciuba to lekarz medycyny estetycznej, ceniony przez swoich pacjentów za bogatą wiedzę, doświadczenie, rzetelność i profesjonalizm. Nazywany jest „artystą w swoim fachu”. W pracy kieruje się przede wszystkim dobrem pacjenta i jego satysfakcją z wykonanej usługi. Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Praktykę w dziedzinie medycyny estetycznej zdobywał podczas szkoleń i kursów w renomowanych klinikach medycyny estetycznej i anti-aging. Uczestniczył w licznych kursach i szkoleniach z tego zakresu.

Dowiedz się więcej

Lek. Joanna Gawlikowska-Wójcik to dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Studia lekarskie ukończyła w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Kwalifikacje oraz wiedzę z zakresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, czyli poszukiwań metod spowalniania i odwracania procesu starzenia się, zdobyła w trakcie studiów podyplomowych „Medycyna Estetyczna dla Lekarzy” w GWSH w Katowicach.

Dowiedz się więcej
3350
Przeprowadzonych zabiegów
5000
Zadowolonych klientów
8500
Godzin zabiegów