Lipomodelling piersi Vaser Lipo 4d Kraków | Klinika Genesis
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Lipomodelling piersi

Korekty ciała

Lipomodelling piersi Vaser Lipo 4d

Lipomodeling piersi przy użyciu własnego tłuszczu to alternatywa dla wszystkich kobiet, które marzą o jędrnym i zadbanym biuście, jednak chcą uniknąć powiększania implantami. Zabieg wykonywany przy użyciu lasera Vaser Lipo 4d to bezpieczna a przede wszystkim dająca niezwykle naturalny efekt metoda, która dodatkowo pozwoli pacjentce pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z innej części ciała.

Lipomodelling piersi w klinice Genesis

Jak wygląda zabieg powiększania piersi?

Zabieg rozpoczyna się od pobrania tkanki tłuszczowej z wybranej okolicy ciała. W tym celu znieczula się go specjalnym roztworem leków znieczulających i soli fizjologicznej, który pozwala zniwelować ból oraz obkurczyć naczynia krwionośne. Następnym krokiem jest wykonanie niewielkiego nacięcia, w które włożona zostaje sonda emitująca energię ultradźwiękową.  Pozwala ona rozpuścić, a następnie odessać tłuszcz wraz z podanym na początku zabiegu roztworem znieczulającym.  Równocześnie sonda stymuluje skórę do produkcji niezbędnych w procesach gojenia kolagenu i elastyny. Zabieg kończy się implantacją tłuszczu w piersiach. Jest ona wykonywana pod kontrolą aparatu USG, po to by jak najdokładniej wymodelować biust i zwiększyć bezpieczeństwo całej procedury.

W okresie tuż po zakończeniu zabiegu piersi będą wydawały się maksymalnie powiększone.  Jest to związane z zanikaniem około 20 – 40 % ich objętości w czasie. Ostateczny efekt zabiegu powinien pojawić się po około 2 – 3 miesiącach od daty wykonania lipomodelingu.  Warto również dodać, że każda pacjentka poddająca się zabiegowi otrzymuje gwarancje dwukrotnego powtórzenia zabiegu w przeciągu 6 miesięcy, dla zapewnienia jak najlepszego efektu.

Postępowanie pozabiegowe

Do zaleceń pozabiegowych zalicza się noszenie biustonosza modelującego przez okres około 6 tygodni od zabiegu oraz ubrania uciskowego na obszarze pobrania tkanki tłuszczowej przez tydzień od zabiegu.

Lipomodeling piersi to zabieg dający piękny i niezwykle naturalny efekt bez konieczności wykorzystywania implantów. Polecany jest szczególnie paniom, które nie tylko cenią sobie naturalne piersi, ale i chcą przy okazji pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej zalegającej w innych częściach ich ciała.

Lipomodelling piersi Kraków – zapisy na zabiegi – tel: +48 690 073 790

Cennik

Sprawdź cenę tego zabiegu: Cennik Klinika Genesis

Cennik