Powiększanie Pośladków Kraków. Sprawdź cenę lipomodelingu | Klinika Genesis
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Lipomodelling pośladków

Korekty ciała

Lipomodelling pośladków Vaser Lipo 4d

Lipomodeling pośladków własnym tłuszczem to alternatywna metoda dla powiększania pośladków implantami. Zabieg wykonywany laserem Vaser Lipo daje naturalny efekt, jest w pełni bezpieczny i przynosi szybkie rezultaty. Przy pomocy tej metody pacjent może dodatkowo uzyskać efekt wyszczuplenia obszarów ciała, w których tkanka tłuszczowa występuje w nadmiarze.

powiększenie pośladków w Klinice Genesis

Jak wygląda zabieg powiększania pośladków?

Wybraną partię ciała znieczula się najpierw specjalnym roztworem soli fizjologicznej w połączeniu z lekami znieczulającymi, aby zniwelować ból i obkurczyć okoliczne naczynia krwionośne. Następnie lekarz wykonuje niewielkie nakłucia, przez które wprowadza sondę emitującą energię ultradźwięków. Komórki tłuszczowe zostają rozpuszczone i odessane na zewnątrz wraz z roztworem znieczulającym. Jednocześnie następuje stymulacja skóry do produkcji kolagenu i elastyny.

Zabieg kończy się ponowną implantacją tłuszczu o najlepszej jakości do pośladków. Implantacja tłuszczu następuje pod kontrolą USG – zwiększa to zdecydowanie bezpieczeństwo oraz jakość zabiegu – precyzja re-implantacji tłuszczu pod kontrolą USG zdecydowanie poprawia efekty zabiegu.

W pierwszym okresie pośladki są nadmiernie, maksymalnie powiększone ze względu na fakt, iż ok. 20-40% objętości wraz z czasem zaniknie.
Każdy pacjent poddający się zabiegowi ma gwarancję powtórzenia zabiegu dwukrotnie w ciągu 6 miesięcy celem uzyskania jak najlepszego efektu modelowania.

Zabieg lipomodelingu pośladków Vaser Lipo 4d nie powoduje uszkodzeń okolicznych nerwów, tkanek i naczyń, dzięki czemu czas rekonwalescencji ulega skróceniu. Pierwsze efekty widoczne są już bezpośrednio po zabiegu i postępują z czasem. Ostateczny rezultat można zaobserwować po około 2-3 miesiącach.

Postępowanie pozabiegowe

Po zabiegu zaleca się noszenie specjalnej bielizny modelującej przez okres min. 6 tygodni oraz ubranka uciskowego w miejscu pobrania tłuszczu bez przerwy przez okres tygodnia i jak najczęściej przez okres miesiąca. Pierwsza kąpiel jest możliwa 2 dni po wykonanym zabiegu. Dodatkowo zalecane są masaże okolicy po pobraniu tłuszczu oraz karboksyterapię, która poprawi ukrwienie i metabolizm skóry.

Lipomodelling pośladków Kraków – zapisy na zabiegi – tel: +48 690 073 790

Cennik

Sprawdź cenę tego zabiegu: Cennik Klinika Genesis

Cennik