Powiększanie Pośladków Kraków | Klinika Genesis
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Lipomodelling pośladków i piersi

Korekty ciała

Lipomodelling pośladków / piersi VaserLipo4D

Lipomodeling pośladków własnym tłuszczem to alternatywna metoda dla powiększenia pośladków implantami. Zabieg wykonywany laserem VaserLipo daje naturalny efekt, jest w pełni bezpieczny i przynosi szybkie rezultaty. Poza efektem wyrzeźbionych pośladków, pacjent dodatkowo wyszczupla te obszary, w których tkanka tłuszczowa występuje w nadmiarze.

Lipomodelling pośladków i piersi

Jak wygląda zabieg?

Wybraną partię ciała znieczula się najpierw specjalnym roztworem soli fizjologicznej w połączeniu z lekami znieczulającymi, aby zniwelować ból i obkurczyć okoliczne naczynia krwionośne. Następnie lekarz wykonuje niewielkie nakłucia, przez które wprowadza sondę emitującą energię ultradźwięków. Komórki tłuszczowe zostają rozpuszczone i odessane na zewnątrz wraz z roztworem znieczulającym. Jednocześnie następuje stymulacja skóry do produkcji kolagenu i elastyny.

Zabieg kończy się ponowną implantacją tłuszczu o najlepszej jakości do piersi. Implantacja tłuszczu następuje pod kontrolą USG – zwiększa to zdecydowanie bezpieczeństwo oraz jakość zabiegu – precyzja re-implantacji tłuszczu pod kontrolą USG zdecydowanie poprawia efekty zabiegu.

W pierwszym okresie pośladki są nadmiernie, maksymalnie powiększone ze względu na fakt, iż ok. 20-40% objętości wraz z czasem zaniknie.
Każdy pacjent poddający się zabiegowi ma gwarancję powtórzenia zabiegu dwukrotnie w ciągu 6 miesięcy celem uzyskania jak najlepszego efektu modelowania.

Zabieg lipomodelingu pośladków VaserLipo4D nie powoduje uszkodzeń okolicznych nerwów, tkanek i naczyń, dzięki czemu czas rekonwalescencji ulega skróceniu. Pierwsze efekty widoczne są już bezpośrednio po zabiegu i postępują z czasem. Ostateczny rezultat można zaobserwować po około 2-3 miesiącach.

Postępowanie pozabiegowe

Po zabiegu zaleca się noszenie specjalnej bielizny modelującej przez okres min. 6 tygodni oraz ubranka uciskowego w miejscu pobrania tłuszczu bez przerwy przez okres tygodnia i jak najczęściej przez okres miesiąca. Pierwsza kąpiel jest możliwa 2 dni po wykonanym zabiegu. Dodatkowo zalecane są masaże okolicy po pobraniu tłuszczu oraz karboksyterapię, która poprawi ukrwienie i metabolizm skóry.

Zapisy na zabiegi

Zapisy na zabiegi z zakresu Liporzeźbienia ciała VaserLipo4D
tel: +48 690 073 790

Lipomodelling pośladków i piersi Kraków – umów się na konsultację

Cennik

Ceny zabiegu ustalane są indywidualnie podczas konsultacji.