Powiększanie Biustu Kraków - Bezoperacyjne | Klinika Genesis
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Powiększanie piersi – własny tłuszcz

Korekty ciała

Zabiegi powiększania piersi własnym tłuszczem VaserLipo4D

Powiększanie piersi własnym tłuszczem to alternatywna metoda dla powiększenia piersi implantami. Zabieg wykonywany laserem VaserLipo daje naturalny efekt, jest w pełni bezpieczny i przynosi szybkie rezultaty. Poza efektem powiększonych piersi, pacjent dodatkowo wyszczupla te obszary, w których tkanka tłuszczowa występuje w nadmiarze.

Powiększanie piersi – własny tłuszcz

Jak wygląda zabieg?

Wybraną partię ciała znieczula się najpierw specjalnym roztworem soli fizjologicznej w połączeniu z lekami znieczulającymi, aby zniwelować ból i obkurczyć okoliczne naczynia krwionośne. Następnie lekarz wykonuje niewielkie nakłucia, przez które wprowadza sondę emitującą energię ultradźwięków. Komórki tłuszczowe zostają rozpuszczone i odessane na zewnątrz wraz z roztworem znieczulającym. Jednocześnie następuje stymulacja skóry do produkcji kolagenu i elastyny.

Zabieg kończy się ponowną implantacją tłuszczu o najlepszej jakości do piersi. Implantacja tłuszczu następuje pod kontrolą USG – zwiększa to zdecydowanie bezpieczeństwo oraz jakość zabiegu – precyzja re-implantacji tłuszczu pod kontrolą USG zdecydowanie poprawia efekty zabiegu.

W pierwszym okresie piersi są nadmiernie, maksymalnie powiększone ze względu na fakt, iż ok. 20-40% objętości wraz z czasem zaniknie.
Każdy pacjent poddający się zabiegowi ma gwarancję powtórzenia zabiegu dwukrotnie w ciągu 6 miesięcy.

Zabieg powiększania piersi VaserLipo nie powoduje uszkodzeń okolicznych nerwów, tkanek i naczyń, dzięki czemu czas rekonwalescencji ulega skróceniu. Pierwsze efekty widoczne są już bezpośrednio po zabiegu i postępują z czasem. Ostateczny rezultat można zaobserwować po około 2-3 miesiącach.

Postępowanie pozabiegowe

Po zabiegu zaleca się noszenie miękkiego biustonosza modelującego piersi przez okres min. 6 tygodni oraz ubranka uciskowego w miejscu pobrania tłuszczu bez przerwy przez okres tygodnia i jak najczęściej przez okres miesiąca. Pierwsza kąpiel jest możliwa 2 dni po wykonanym zabiegu. Dodatkowo zalecane są masaże okolicy po pobraniu tłuszczu oraz karboksyterapię, która poprawi ukrwienie i metabolizm skóry.

Zapisy na zabiegi

Zapisy na zabiegi z zakresu Liporzeźbienia ciała VaserLipo4D
tel: +48 690 073 790

Cennik

Ceny zabiegu ustalane są indywidualnie podczas konsultacji.