Liposukcja / liporzeźbienie | VaserLipo4D | Zabiegi | Klinika Genesis
Please enable JS

Liposukcja / liporzeźbienie

VaserLipo4D

Zabiegi liposukcji / liporzeźbienia VaserLipo4D

Rzeźbienie ciała to zupełnie nowa jakość w kształtowaniu proporcji i wyglądu pacjenta. Metoda oparta jest na wykorzystaniu technologii VASER LIPO 4D HighDefinition Liposculpture.

Liporzeźbienie znalazło wielką popularność wśród gwiazd Hollywood. Jest najpopularniejszą metodą wykorzystywaną przez najpopularniejszych lekarzy medycyny estetycznej w USA.

Czym jest VaserLipo4D?
To zupełnie nowa jakość w zabiegach kształtowania sylwetki, która nie tylko zmniejsza zbiorniki tłuszczowe w typowych miejscach naszego ciała, ale pozwala dodatkowo na „wyrzeźbienie” sylwetki. Liporzeźbienie pozwala zaznaczyć charakterystyczne uwypuklenia, zagłębienia, bruzdy i strefy cienia – odpowiednie dla szczupłej i wysportowanej sylwetki kobiety i mężczyzny. Do tej pory żadna z metod redukcji tkanki tłuszczowej nie pozwalała osiągnąć tak niesamowitych efektów.
Dlaczego zabieg VaserLipo4D?
Różnice w zabiegu oraz technologi VASER HighDefinition Liposculpture w stosunku do pozostałych technik są zdecydowane.

Kaniula wykorzystywana do rozbijania tłuszczu wykorzystuje Ultradzwięki rozbijające tkankę tłuszczową na pojedyncze komórki zawieszone w roztworze nasiękowym. Dodatkowo fakt podgrzewania kaniuli do kilkudziesięciu stopni celcjusza doprowadza do koagulacji małe naczynia krwionośne dzięki czemu ryzyko krwawienia podczas zabiegu ograniczone jest do minimum.

Jest to jedyna na świecie technologia wykorzystywana do rzeźbienia tkanki podskórnej, czego odzwierciedleniem jest jej wielka popularność wśród gwiazd Hollywod i nie tylko.

Zabieg VaserLipo4D jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym w przypadku małych obszarów poddawanych zabiegowi. W przypadku większych obszarów podlegających rzeźbieniu wykorzystuje się znieczulenie podpajęczynówkowe oraz znieczulenie ogólne. Pacjent opuszcza klinikę kilka godzin po wykonaniu zabiegu.
Po zabiegu
Po zabiegu VaserLipo4D niezbędne jest stosowanie ubranek uciskowych przez okres 4-8 tygodni. W klinice Genesis przeprowadzana jest także terapia pozabiegowa celem uzyskania idealnego efektu kształtowania sylwetki ciała.

Cennik

Zobacz również


© Klinika Genesis, All Rights Reserved